رالی ایرانی فیلم مسابقه IranianRally.ir


خبر:( تاريخ انتشار: ١٨/٩/١٣٩٢ )
بازگشت به نسخه اصلي

آرش معیریان «رالی ایرانی 2» را می‌سازد.
سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو ایسنا: «رالی ایرانی 2» با محتوای جدید و تغییرات ویژه پیش تولید خود را آغاز کرد.
علیرضا طهرانی


، دستیار کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی این مسابقه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر توضیحاتی را درخصوص روند برگزاری این فیلم - مسابقه شرح داد.
وی گفت: آرش معیریان سری دوم «رالی ایرانی» را کارگردانی خواهد کرد. او مدعی شد: «رالی ایرانی 2» سرشار از اتفاق و جذابیت‌های تصویری جدید است. وی همچنین از انجام مذاکره با بازیگرانی که قرار است در این مجموعه حاضر شوند نیز خبر داد. او در پاسخ به اینکه آیا در «رالی ایرانی 2» فرزاد حسنی به عنوان مجری و داور برنامه حضور خواهد داشت یا نه؟ گفت:‌ قطعا خوشحال می‌شویم فرزاد حسنی این بار نیز حضور داشته باشد اما لازمه هر اتفاقی مذاکره است.
مدیر برنامه‌ریزی «رالی ایرانی 2» در پایان گفت: سری جدید این مجموعه بسیار متفاوت‌تر از مجموعه قبلی سعید ابوطالب است. به گزارش ایسنا، «رالی ایرانی» به کارگردانی آرش معیریان،‌ تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب در شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود. مدیر تولید این مجموعه نیز امیرحسین علیزاده است.

به گزارش ایسنا، «رالی ایرانی» یک فیلم مسابقه در ژانر نمایش واقعی است که برای نمایش خانگی به کارگردانی آرش معیریان ساخته می‌شود. در فیلمنامه سری اول این مجموعه، که 50 درصد آن نمایش است، سه گروه بازیگر انتخاب شدند و مسابقه را در طول سه شبانه روز به اتمام رساندند؛ این بازیگران ویژگی‌هایی از جمله جوان بودن و خلاق بودن را داشتند. فرزاد حسنی هم به عنوان مجری داور با این مجموعه همکاری داشت.
در همين رابطه:
متن خبر در ایسنا

کلیه حقوق متعلق به رالی ایرانی بوده، بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.
٦٣١
تولید و پشتیبانی:  7sepehr.com
© CopyRight 2012 iranianrally.ir