درباره فیلم
شرکت در رالی ایرانی
روزنامه بانی فیلم
تاريخ انتشار: ١٧:١٧ - ١٢/٨/١٣٩١
کدخبر: 8
 

آرش معیریان در غرفه خبر/ داستان رالی از چه قرار است؟
« هیجان »؛ این شاید کامل ترین کلمه ای باشد که بتوان آن را در تعریف رالی برجسته کرد. اسم « رالی » که به میان می آید نقطه تعلیق هیجان آغاز می شود. تعلیقی که با انتشار خبر مجموعه نمایشی رالی ایرانی شکل می گیرد.
« هیجان »؛ این شاید کامل ترین کلمه ای باشد که بتوان آن را در تعریف رالی برجسته کرد. اسم « رالی » که به میان می آید نقطه تعلیق هیجان آغاز می شود. تعلیقی که با انتشار خبر مجموعه نمایشی رالی ایرانی شکل می گیرد.
داستان از این قرار است که اولین بخش از مجموعه نمایشی ، مسابقه ای " رالی ایرانی " پس از ایام محرم در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود . کارگردان فیلم های " کما " ، " شارلاتان " ،"چپ دست "با حضور در غرفه موسسه خبر در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات کشور با اعلام این مطلب گفت : این مجموعه به تهیه کنندگی سعید ابوطالب در حال حاضر آخرین مراحل فنی خود را برای ورود به بازار و شبکه نمایش خانگی طی می کند.

آرش معیریان در این باره گفت: این اولین بار در ایران است که چنین مجموعه ای ساخته می شود که در طول اجرای آن بینندگان با نقاط و اقلیم های متفاوت ایران آشنا می شوند . وی با اشاره به حضور چهره های برتر سینمایی در بخش اول این مجموعه گفت : در بخش اول این مجموعه که در شمال کشور تهیه شده تعدادی از هنرمندان برجسته کشور از جمله محمدرضا فروتن ، الناز شاکردوست ، سیروان خسروی ، سحر ولدبیگی ، بهنوش بختیاری و فرزاد حسنی حضور دارند .
به گفته معیریان ایده اجرای این مجموعه به ثبت رسیده و در صورت کپی برداری از این ایده با این شکل و شمایل با متخلفان برخورد می شود . وی ادامه داد: از جمله ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می توان به آشنایی با فرهنگ و سنن نقاط مختلف ایران اشاره کرد. این در حالی است که در عرصه نمایش خانگی و سینمای کشوردر حال حاضر به دلیل بالا بودن هزینه های به سمت ساخت کارهای داخلی و آپارتمانی رفته است . اجرای این کار علیرغم هزینه بالای آن می تواند تحولی در عرصه رسانه ها باشد.
معیریان درباره بخش های تولیدی این مجموعه گفت: همزمان با تولید بخش های اول این مجموعه پیش تولید بخش های بعدی این مجموعه در حال انجام است.
امیرحسین حسین علیزاده مدیر تولید مجموعه " رالی ایرانی " نیزدر باره نحوه تولید این مجموعه گفت: ما حتی در تولید این مجموعه آماده بودیم تا درصورت آمادگی شرکت کننده شاهد اجرای عملیات چتربازی توسط بازیگران باشیم .بخشی از این مجموعه دارای 5 قسمت است که در هر قسمت آن که در بخشی از ایران تولید می شود 6 شرکت کننده از هنرمندان برتر کشور حضور دارند و سعی داریم تا در بخش های دیگر از ورزشکاران سرشناس نیز استفاده کنیم .. برای تولید هر قسمت از این مجموعه 60 نفر فعالیت دارند و با توجه به نوع ساخت این مجموعه هزینه ساخت آن 70 درصد بیشتر از هزینه مجموعه پروژه های آپارتمانی است. تمام اتفاقاتی که در حین اجرا برای شرکت کنندگان رخ می ده واقعی است و هیچ کدام از قبل طراحی نشده است .


نظرات خوانندگان :
  • دانلود کن حرفه ای: ما که دانلود می کنیم! مثل بقیه! مطمئن باشید این کار برگشت نخواهد داشت... :-) :-0
  • elham: با حضور فرزاد حسنی عالیهههههههههه..... فقط میتونم زمان دقیق پخششو بپرسم؟؟؟
  • شاهین خلیل تاش: عالیییییییییی مرسی از همتون

نظرات
نام:
پست الکترونيک:
وب سايت / وب لاگ
نظر: