درباره فیلم
شرکت در رالی ایرانی
روزنامه بانی فیلم
تاريخ انتشار: ١٥:٢ - ١٠/٥/١٣٩٢
کدخبر: 74
 

برنامه های غیر قابل پیش بینی در "رالی ایرانی 2"
سعید ابوطالب تهیه کننده "رالی ایرانی" گفت:برنامه های سری جدید مجموعه رالی ایرانی به هیچ عنوان قابل پیش بینی و حدس زدن نیست.

سعید ابوطالب تهیه کننده مجموعه "رالی ایرانی" در گفتگو با خبرنگار سینما خبر در خصوص این مجموعه گفت:"رالی ایرانی" در قالب ژانری جدیدی ساخته شد که پیش تولید و تدوین بسیار طولانی داشت چرا که تصویربرداری همزمان با 10 دوربین صورت گرفت که تدوین کار را بسیار دشوار مي کرد.


وی در خصوص استقبال از این مجموعه گفت:با وجود ضعف های فصل اول مجموعه که به یاری خدا در فصل دوم جبران خواهد شد ،به تایید مدیران شبکه نمایش خانگی "رالی ایرانی" یکی از موفق ترین مجموعه ها در سال 92 بوده و استقبال بسیار خوبی از این مجموعه شده که به همین دلیل مسئولان مجوز ساخت فصل دوم این مجموعه را نیز صادر کرده اند.


ابوطالب در خصوص ایده ساخت این مجموعه تصریح کرد: در سبک نمایش واقعی ساخته شده که حدود 10 سال در سینمای غرب سابقه دارد اما در ایران چنین مجموعه ای تاقبل از ساخت مجموعه "سرزمین دانایی" تجربه نکرده بوديم.


این تهیه کننده گفت: این مجموعه یک فیلم نامه ی دقیق وجود دارد که فقط گروه کارگردانی از آن اطلاع دارند و شرکت کنندگان کاملا از آن بی اطلاع هستند و مجموعه با عکس العمل های پیش بینی نشده شرکت کنندگان که کاملا از اختیار گروه کارگردانی خارج است پیش می رود.


وی تصریح کرد:پس از ساخت و پخش مجموعه "سرزمین دانایی" تصمیم گرفتم که این ایده را با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس برای شبکه نمایش خانگی تولید کنم که بعد از انتخاب چهره هایی که به توانمندی آنها برای انجام مراحل مسابقه اطمینان داشتم تصویر برداری "رالی ایرانی" را آغاز کردم.


ابوطالب در خصوص استقبال مردم از این مجموعه ادامه داد: بدلیل تجربه گروه سازنده در مسابقه "سرزمین دانایی"و کارگرداني آرش معیریان و همینطور حضور چهره های سرشناس و پر طرفدار تاحدودی از استقبال مردم مطمئن بودیم اما انتظار چنین استقبالی را نداشتیم.


تهیه کننده "رالی ایرانی" گفت:شبکه نمایش خانگی چند دشمن بزرگ از جمله :کپی های غیر مجاز سازماندهی شده ، دانلود های رایگان در سایت های غیر مجاز و همینطور پخش غیر قانونی مجموعه ها از شبکه های ماهواره ای دارد که در صورت عدم وجود این مسائل استقبال از این مجموعه بسیار بیشتر بود.


وی در همین رابطه تصریح کرد: امیدوارم تهیه کنندگان شبکه نمایش خانگی ، پخش کنندگان این شبکه به کمک پلیس و وزارت ارشاد جلوی این حرکت غیر فرهنگی را بگیرند.


ابو طالب در رابطه با ساخت فصل دوم این مجموعه گفت: پیش تولید سری جدید این برنامه آغاز شده اما هنوز با شرکت پخش کننده در خصوص برخی از مسائل پخش در حال مذاکره هستیم.


وی با اشاره به این که لوکیشن های سری جدید این برنامه تغییر خواهد کرد گفت:نه تنها لوکیشن برنامه تغییر می کند بلکه کل ماجرا داستان این مسابقه تغییر می کند و حتی اگر یکی از آیتم های قبلی را دیده باشد توان حدس زدن اتفاقات پیش رو خود را ندارد.


ابوطالب در خصوص شرکت کنندگان سری جدید این مجموعه افزود:با چند هنرمند برای حضور در سری جدید "رالی ایرانی" قرار داد بسته شده که به دلیل از دست نرفتن جاذبه این مجموعه از بردن نام آنها تا زمان تصویر برداری خودداری می کنم.

گفتنی است مجموعه مسابقه رالی ایرانی بهار 92 با حضور هنرمندانی همچون الناز شاکر دوست،محمد رضا فروتن،بهنوش بختیاری،سیروان خسروی،نیما فلاح و سحر ولدبیگی به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی سعید ابوطالب وارد شبکه نمایش خانگی که با استقبال مردم روبرو شد.

سری جدید این مجموعه در حال حاضر مراحل پیش تولید و انتخاب هنرمندان را طی می کند.


در همين رابطه
متن خبر در سایت سینما خبرنظرات خوانندگان :
  • mani00: آقای ابوطالب از زحماتتون ممنون

نظرات
نام:
پست الکترونيک:
وب سايت / وب لاگ
نظر: