درباره فیلم
شرکت در رالی ایرانی
روزنامه بانی فیلم
تاريخ انتشار: ١٧:٢٧ - ٧/٢/١٣٩٢
کدخبر: 50
 

محمدرضا مصباح، مجری طرح و سرمایه گذار «رالی ایرانی» اعلام کرد: شروع کمپین گسترده تبلیغاتی رالی ایرانی و زمان توزیع اولین دی وی دی رالی ایرانی ...
به گزارش افکارنیوز،  محمدرضا مصباح، مجری طرح و سرمایه گذار رالی ایرانی اعلام کرد: کمپین تبلیغاتی وسیع رالی ایرانی در سطح کشور فعال شده که مقدمه توزیع گسترده این مجموعه در شبکه ویدیویی خانگی است.

دکتر مصباح افزود : این مجموعه با همت و تلاش گروه بزرگی تهیه و ساخته شده که ضمن عرض خسته نباشید به تک تک این عزیزان که با تلاش خستگی ناپذیر سعی کردند لحظات شاد و مفرحی به خانواده های ایرانی تقدیم کنند به آنان اعلام می کنم که بزودی دسترنجشان در خانه های ایرانی به ثمر خواهد نشست.
  مصباح در مورد نحوه ارائه این فیلم مسابقه توضیح داد : اولین مجموعه رالی ایرانی با حضور چندی از برترین هنرمندان کشور در ۶ قسمت ساخته شده است که این مجموعه به صورت ۳دی وی دی، (هر دی وی دی شامل دو قسمت) عرضه خواهد شد. در نخستین گام توزیع این مجموعه نخستین دی وی دی اوایل هفته آینده در سراسر کشور توزیع می شود و دی وی دی های بعدی با فاصله اندکی پس از هم توزیع می شوند که در نهایت هر سه دی وی دی این مجموعه ظرف کمتر از یک ماه به مخاطبان عزیز ارایه خواهد شد.

نخستین سری رالی ایرانی در سه پک ظرف مدت یک ماه از هفته آینده عرضه خواهد شد.
سرمایه گذار این مجموعه اضافه کرد سری اول رالی ایرانی ماجراهای مهیچ متنوعی دارد که مخاطبان آنها را در سه دی وی دی مشاهده خواهند کرد و پس از مشاهده سومین دی وی دی ماجرای مجموعه اول تمام می شود.

سری دوم مجموعه رالی ایرانی با هنرمندان دیگری و ماجراها و چالشهای جدیدی ساخته خواهد شد و پیش تولید مجموعه دوم آغاز گشته است و به زودی اسامی هنرمندانی که در سری دوم رالی ایرانی حضور خواهند داشت اعلام خواهد شد.

دکتر مصباح در مورد جایزه ویژه مخاطبان مثل ویلا و نظایر آن که در باقی مجموعه های شبکه خانگی وعده داده میشود   گفت: ما تمام تلاش خود را کردیم تا با ارائه یک کاری قوی و منحصر بفرد در قالب فیلمی که ساختار جدیدی را به مخاطبان معرفی می کند؛ لبخند را به خانواده های ایرانی تقدیم کنیم و امیدواریم این کار ویژه و متفاوت که محصول تلاش گروه بزرگی است بتواند در ارائه این هدیه به مخاطبان فرهیخته ایرانی موفق باشد و نیازی به جایزه های اسمی و وعده های توخالی نباشد زیرا این مردم هستند که ارزش کارهای موفق را درک می کنند و رالی ایرانی برای موفقیت در میان مردم ایرانی نیازی به ویلا ندارد و خانه هنرمندان رالی ایرانی قلب مردم ایران است.

   مصباح، مجری طرح و سرمایه گذار رالی ایرانی در پایان خطاب به مردم ایران گفتند: « ما تمام تلاش خود را در راستای رسالت فرهنگی و احساس دینی که به مردم کشور عزیزمان داشتیم انجام دادیم و سعی کردیم کاری نو، قوی و منحصر بفرد عرضه کنیم با این امید که مردم لحظات خوش و شادمان داشته باشند و بتوانیم اثری ارایه کنیم که در برابر محصولات رسانه های بیگانه قابل ارایه و بلکه برتر باشد و درخواست ما از مردم عزیز این است که برای حمایت از تولید این گونه مجموعه های خاص در برابر تکثیر غیرقانونی آنها مقابله کنند.»

در همين رابطه
متن خبر در افکار نیوزنظرات خوانندگان :
  • ندا : چرا نظرات من و نمیزارید تو سایتتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  • پاسخ: سلام نظر قبلی شما ذرباره مسائل شخصی  دو بازیگر بود که ما از انتشار آن معذوریم . موفق باشید

  • javad: فقط اگر با یک پک خوب و طراحی متفاوت یه یادگاری از خودتون بجا بذارید خیلی خوبه
  • میلاد: خیلی خبر خوبی بود،موفق باشید

نظرات
نام:
پست الکترونيک:
وب سايت / وب لاگ
نظر: